Dzisiaj jest: 24.6.2019, imieniny: Danuty, Jana, Janiny
Ogłoszenie:

DKF KINOCHŁON - "W cieniu drzewa"

dodano: 2018.11.02 ważne do: 2018.11.16 wyświetleń: 65
15 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
W poniedziałek 12 listopada o godz. 18:30 DKF KINOCHŁON zaprasza Państwa na film pt. „W cieniu drzewa” komediodramat, którego reżyserem jest Hafsteinn Gunnar Sigurðsson. Zajrzymy na przedmieścia Reykjaviku, gdzie poznamy dwie sąsiadujące ze sobą rodziny skłócone przez… drzewo rosnące na działce jednej z nich. Bo drzewo, wiadomo, rzuca cień. To tylko z pozoru błahy, sąsiedzki konflikt…
Równocześnie poznamy Atliego, którego żona wyrzuca z domu i zakazuje mu kontaktów z córką. Ten wprowadza się do rodziców, a tam – nie dość, że musi rozpocząć walkę o dziecko – zmartwień dokłada mu jeszcze to nieszczęsne drzewo.
Chłodny dramat ze sporą domieszką absurdalnego czarnego humoru, czasem skręcający w kierunku thrillera, ukazuje na czym polega (i czym grozi) życie w społeczeństwie.
Islandzko-duńsko-polską koprodukcję obejrzy z nami, odwiedzający Kinochłon nie pierwszy raz Tomasz Adamski – filmoznawca z Uniwersytetu w Białymstoku na wydziale Pedagogiki i Psychologii w Zakładzie Kulturoznawstwa.  Autor licznych referatów i prelekcji na temat filmu nie tylko na Podlasiu i w Polsce, ale także w Niemczech, Czechach, Gruzji, czy na Łotwie. Interesuje się głównie kinem skandynawskim. Ponad to, niezależny filmowiec związany z akcją Filmowe Podlasie Atakuje, prowadzący szereg warsztatów filmowych między innymi w Polsce na Białorusi, Ukrainie czy w Gruzji.
- - -
Cennik i rezerwacja biletów:
Bilet na pokaz: 15 zł
Karnet na cztery pokazy: 50 zł (ważny przez pół roku)
Rezerwacje i sprzedaż: Augustowskie Placówki Kultury, Rynek Zygmunta Augusta 9, tel. 87 643 36 59 lub w kinie „Iskra” na godzinę przed rozpoczęciem seansu

 
Kontakt
APK
ul. 3 Maja 38, 16-300 Augustów, woj. podlaskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.