Dzisiaj jest: 26.6.2019, imieniny: Jana, Pauliny, Rudolfiny
Ogłoszenie:

"Donbas" w Kinochłonie - spotkanie z Piotrem Szygalskim

dodano: 2018.10.17 ważne do: 2018.10.31 wyświetleń: 52
15 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Najnowszy film Siergieja Łoźnicy w Kinochłonie
Augustowskie Placówki Kultury i Dyskusyjny Klub Filmowy KINOCHŁON zapraszają na kolejny pokaz i spotkanie z gościem, którego jeszcze w naszym DKF-ie nie było! Przed nami pełen wrażeń filmowych październikowy wieczór…
W poniedziałek 29 października o godz. 18:30 w augustowskim kinie Iskra pokażemy „Donbas”, najnowszy film Siergieja Łoźnicy, który na tegorocznym Festiwalu w Cannes zgarnął za ten obraz jedną z nagród za reżyserię. Obraz zabiera widza w realia wojny hybrydowej – konfliktu pomiędzy ukraińską armią zasilaną ochotnikami, a bojówkami separatystycznymi wspieranymi przez rosyjskie oddziały. Trwa wojna, ale na jej tle toczy się codzienne życie, na którym właśnie swoje filmowe oko zawiesza Łoźnica. W 13 filmowych segmentach tylko pozornie ze sobą nie związanych, bo zmierzających do wspólnego finału, zobaczymy wojnę w Donbasie przez pryzmat ukraińskiej codzienności.
Gościem pokazu będzie Piotr Szygalski – dziennikarz telewizyjny, radiowy, prasowy i internetowy specjalizujący się w tematyce filmowej.
Po projekcji porozmawiamy o sytuacji w Donbasie oraz o cywilizacji w kontekście nowych mediów.
Zapraszamy!
APK
- - -
Cennik i rezerwacja biletów:
Bilet na pokaz: 15 zł
Karnet na cztery pokazy: 50 zł (ważny przez pół roku)
Rezerwacje i sprzedaż: Augustowskie Placówki Kultury, Rynek Zygmunta Augusta 9, tel. 87 643 36 59 lub w kinie „Iskra” na godzinę przed rozpoczęciem seansu

 
Kontakt
APK
ul. 3 Maja 38, 16-300 Augustów, woj. podlaskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.