Dzisiaj jest: 4.7.2020, imieniny: Aureli, Malwiny, Zygfryda
Ogłoszenie:

ZIMOWA EDYCJA FINE DINING WEEK

dodano: 2020.01.27 ważne do: 2020.02.26 wyświetleń: 102
129 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Nr 1 wydarzenie polskiej sceny finediningowej! Festiwal sztuki restauracyjnej w Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Trójmieście, Warszawie, Wrocławiu, Śląsku oraz Szczecinie. Pięciodaniowe doświadczenie restauracyjne nawybitniejszych Szefów Kuchni w Polsce dwa razy w roku!
Już dziś załóż Konto Gościa na http://www.FineDiningWeek.pl i dołącz do społeczności wspierającej kulturę restauracyjną najwyższej próby w naszym kraju.


Fine Dining Week dedykowany jest najwyższemu poziomowi sztuki i kultury restauracyjnej. To wyjątkowa okazja na wielozmysłowe i wielodaniowe doświadczenie najwybitniejszych Restauracji w festiwalowej cenie 129 złotych. Dla każdego Gościa zaprojektowały i przygotowały one pięciodaniową degustację tematyczną popisowych dań. Podczas Festiwalu przekonać się można, że sztuka restauracyjna najwyższej próby to znacznie więcej niż kulinarne rzemiosło. Fine dining to bowiem przede wszystkim jakość gourmet, kulinarna sztuka kompozycji smaków oraz mistrzostwo w kreowaniu wielozmysłowego doświadczenia dla najbardziej wymagających Gości. Festiwal jest wyjątkową okazją na poznanie w gronie najbliższych świata bezkompromisowej jakości, ekskluzywnego charakteru, eksperckiej tradycji i nowoczesnej odwagi w kreowaniu trendów. Restauracje uczestniczące w Festiwalu nagradzane są m.in. rekomendacjami Michelin, czy Gault & Millau. Podano do stołu!
Kontakt
Restaurant Week
ul. Aleje Ujazdowskie, 00-478 Warszawa, woj. mazowieckie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.