Dzisiaj jest: 5.6.2020, imieniny: Bonifacego, Kiry, Waltera
Ogłoszenie:

Konkurs Piosenki Artystycznej

dodano: 2019.02.28 ważne do: 2019.05.30 wyświetleń: 600
Szczegóły ogłoszenia:
wsCHODŹ. Czekamy na Ciebie do 21 marca!
Wschody to festiwal inny niż wszystkie. Doceniamy korzenie piosenki artystycznej, autorskiej i poezji śpiewanej, ale rozglądamy się za tym, co nowe w muzyce. Odkrywasz i eksperymentujesz? Tworzysz lub interpretujesz? Śpiewasz lub grasz?
Wschodź podczas 8. edycji Festiwalu.

Wschody to festiwal ponad gatunkami. Przypominamy, że warto patrzeć do przodu i doceniać powstające piosenki artystyczne. To dla nas zjawiska muzyczne, które tworzy się z dobrej muzyki, mądrego słowa i ciekawej ekspresji.
Konkurs Piosenki Artystycznej odbędzie się 12 i 13 kwietnia w lubelskiej Chatce Żaka - tutaj kilkadziesiąt osób podzieli się swoją twórczością, a najlepszych jury zaprosi do występu w koncercie finałowym. Na ten zaprosimy Was do Centrum Spotkania Kultur w niedzielę, 14 kwietnia. W puli 10 tys. zł - nagrody dla najlepszych wschodzących i tegoroczne nowości: nagrody za słowo oraz za dźwięk.

Promujemy teraźniejszość i przyszłość muzyczną, dlatego możesz zaprezentować własną twórczość lub skorzystać z “nowej klasyki”, na której zanotowaliśmy polskie utwory powstałe po 2000 roku, spełniające wschodowe kryteria piosenki artystycznej. Twój drugi wybór to już pełna wolność!

Zapraszamy do wzięcia udziału w Konkursie Piosenki Artystycznej! Do 21 marca wypełnij formularz https://8wschody.ankietaplus.pl , napisz w nim kilka zdań o sobie i prześlij nam nagranie audio lub wideo. Nie zapomnij zapoznać się z regulaminem http://wschodyfestiwal.pl/wp-content/uploads/2019/02/Wschody2019-Regulamin_Konkursu_Piosenki_Artystycznej.pdf.
Chcemy przede wszystkim robić festiwal dla ludzi, dlatego spodziewaj się dodatkowych atrakcji, zdarzeń integrujących wszystkich uczestników i pozytywnego nastawienia.
Lista Wschodowiczów zostanie opublikowana 1. kwietnia na naszej stronie internetowej, na facebook.com/wschody, wszyscy dostaną też mailowe potwierdzenia.
wsCHODŹ!

 
Kontakt
Wschody
Lublin, woj. lubelskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.