Dzisiaj jest: 22.5.2019, imieniny: Emila, Neleny, Romy
Ogłoszenie:

Konkurs Colors by Artystyczna Podróż

dodano: 2018.10.04 ważne do: 2018.12.03 wyświetleń: 218
Szczegóły ogłoszenia:
Już po raz trzeci zapraszamy wszystkich twórców Instagrama do wzięcia udziału w wyjątkowym konkursie demokratyzującym fotografię. COLORS by Artystyczna Podróż pod mecenatem ERGO Hestii, to szansa dla każdego pasjonata fotografii na zaistnienie w przestrzeni sztuki galerii 3 Piętro w Mysiej 3 w Warszawie. 

Poprzednie edycje – TERAZ by Artystyczna Podróż i LIGHTS by Artystyczna Podróż – cieszyły się ogromnym zainteresowaniem, w tym roku stawiamy na szeroki, lecz ambitny temat - kolory. Czekamy na prace, które potraktują kolory niekonwencjonalnie, uchwycą je w niespodziewany sposób, pokażą że spektrum kolorów świata jest niewyczerpane.

Konkurs będzie trwał od 1 do 31 października 2018, a 30 finałowych prac zostanie zaprezentowanych na wystawie w Mysiej 3 w Warszawie w dniach 23-25 listopada 2018 i w Sztuce Wyboru w Gdańsku w dniach 6-12 grudnia 2018. 

Spośród 30 prac jurorzy wybiorą jednego laureata, który wraz z osobą towarzyszącą uda się w artystyczną podróż do jednego z najbardziej kolorowych miejsc Europy – włoskiego Cinque Terre! Dodatkowo przyznamy dwa wyróżnienia, które otrzymają nagrody niespodzianki.

Aby wziąć udział w konkursie należy opublikować od 1 do 31 październia na Instagramie zdjęcie, realizujące temat kolorów i oznaczyć je hashtagami #artystycznapodroz i #apcolors2018. Zdjęcie musi być wykonane smartfonem lub tabletem. Każdy uczestnik konkursu może opublikować dowolną liczbę zdjęć. 

Artystyczna Podróż https://www.instagram.com/artystycznapodroz/ to profil, który promuje wyjątkowe zdjęcia użytkowników Instagrama, wybierane przez Martę Śliwicką i Marię Rosę. Inicjatywa pod artystycznym patronatem ERGO Hestii zgromadziła już ponad 19 tysięcy obserwujących osób, a hashtag #artystycznapodroz został użyty na Instagramie już ponad 300 tysięcy razy.
Kontakt
Galeria Uległa
ul. Targowa, 03-728 Warszawa, woj. mazowieckie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.