Dzisiaj jest: 19.8.2019, imieniny: Emilii, Julinana, Konstancji
Ogłoszenie:

Festiwal Beztroska

dodano: 2018.09.14 ważne do: 2018.10.14 wyświetleń: 121
Szczegóły ogłoszenia:
Festiwal Beztroska powraca w nowej odsłonie, tym razem pod hasłem “Twórcze Inspiracje”.

Spotkajmy się 6-7 października w Browarze Mieszczańskim.

 
Przygotowaliśmy dla Was ulubione zajęcia z poprzednich edycji, a dodatkowo wiele nowych aktywności takich jak:  warsztaty rzeźbiarskie, zajęcia taneczne i teatralne, tworzenie własnych instrumentów czy kolczyków w stylu boho.

Koniecznie zajrzyjcie do Klubu Dyskusyjnego i Quchni na serię ciekawych wykładów i warsztatów między innymi na temat kreatywnego gotowania, zielarstwa, ajurwedy. Poznajcie sekrety tworzenia “Buddha Bowl” oraz pielęgnacji cer Koreanek, a także jak przygotować w domu najczystsze kwiatowe hydrolaty.

W Komnacie Głębokiego Wyciszenia zrelaksujecie się z lawendą i ogórkiem oraz doświadczcie Chilloutowych Rytmów i Muzycznego SPA.

Nie zapomnijcie zajrzeć do strefy wystawców po wyjątkowe, rzemieślnicze produkty, rękodzieło oraz skosztujcie autorskiej roślinnej kuchni, a także słodkości z Mr. Almond Cafe.

 
Całości festiwalowych działań dopełnią twórcze, utkane z naszej wyobraźni i marzeń dekoracje, a także prace młodych wrocławskich artystów.


Zarezerwujcie sobie dwa dni, abyście mogli skorzystać w pełni z festiwalowego programu.


Zapraszamy!

 
FB: Beztroska Festiwal 2018 - twórcze inspiracje

http://www.beztroskafestiwal.pl
Kontakt
Andrzej Jarek
ul. Ul. Hubska 44-48, 50-502 Wrocław, woj. dolnośląskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.