Dzisiaj jest: 11.12.2018, imieniny: Biny, Damazego, Waldemara
Ogłoszenie:

Konkurs Zabierz ferajnę do kina

dodano: 2018.02.07 ważne do: 2018.04.16 wyświetleń: 119
0 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Każdy z nas posiada grupkę przyjaciół, znajomych czy bliskich, której chciałby od czasu do czasu sprawić przyjemność, zwłaszcza, że nadchodzące miesiące pełne są okazji do świętowania i obdarowywania się prezentami.

Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie postanowiło dać mieszkańcom Andrychowa i okolic właśnie taką możliwość. Aby wziąć udział w konkursie i wygrać wejściówkę do kina dla siebie i swojej ferajny należy:
Zapoznać się z treścią Regulaminu Konkursu zamieszczonego w bezpłatnym linku poniżej.
Napisać w komentarzu poniżej na jaki film najchętniej wybrałoby się ze swoją ferajną do kina i krótko uzasadnić swój wybór.
Dołączyć do fanów profilu Kina Studyjnego Świadomego Widza w Andrychowie w serwisie Facebook (opcjonalnie).

Autor najciekawszego komentarza zostanie nagrodzony wejściówką dla 4 osób do Kina Studyjnego Świadomego Widza w Andrychowie na dowolny seans filmowy. Konkurs organizowany będzie cyklicznie co miesiąc aż do odwołania.
Konkurs rozpoczyna się pierwszego dnia miesiąca a kończy ostatniego o godzinie 22.00. Zwycięzca zostanie poinformowany o wyniku konkursu do trzech dni po jego zakończeniu.
Szczegółowe informacje obejmuje Regulamin dostępny w linku poniżej. Zgłoszenie do konkursu poprzez dodanie komentarza jest równoznaczne z zapoznaniem się z Regulaminem oraz jego akceptacją.

REGULAMIN:http://www.kultura.andrychow.eu/pikon
Kontakt
Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie
ul. Szewska, 7, 34-120 Andrychów, woj. małopolskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.