Dzisiaj jest: 18.7.2018, imieniny: Kamila, Karoliny, Roberta

NO-MA-DA - Pablo Caviedes w Galerii Quantum

Dodano: 2 lata temu Czytane: 1261
Patronat Medialny

Wystawa czynna od 22.04 do 6.05 w godzinach otwarcia galerii: od poniedziałku do piątku 12.00 – 19.00, w soboty 11:00 – 16:00, w Domu Artysty Plastyka przy ul. Mazowieckiej 11a w Warszawie

NO-MA-DA - Pablo Caviedes w Galerii Quantum

NO-MA-DA - Pablo Caviedes w Galerii Quantum


Od dnia 22 kwietnia 2016 w Galerii Quantum będzie miała miejsce wystawa amerykańsko-ekwadorskiego artysty - Pabla Caviedesa. Zaprezentuje on serię swoich prac zatytułowaną "NO-MA-DA".

Wystawa ta ma zbliżyć dwie kultury oddzielone pochodzeniem i geografią, ale połączone tą samą wrażliwością, która przenika moją twórczość. Owo podobieństwo pozwala mi rozpocząć podróż, poruszając się po oceanie pomysłów, ponad falami wyobrażeń i postaci, które wypełniają moje prace na kanwach realizmu magicznego, w którym cudowność zlewa się z tym, co zwyczajne. 
Włączyłem struktury, barwy i elementy kryjące metaforyczne znaczenia, które z kolei pokazują kwestie społeczne na tle tropikalnych krajobrazów. Zmieszałem to, co mistyczne, z tym, co karnawałowe, bo taki jest światopogląd Andów, regionu, z którego pochodzę. Prezentuję więc próbkę moich korzeni i mojej kultury przechodzącej ogromną zmianę, gdy historia ludzi z tego miejsca jest naznaczona nadzieją na lepszą przyszłość
.- Pablo Caviedes

nomada

Wystawa czynna od 22 kwietnia do 6 maja w godzinach otwarcia galerii: od poniedziałku do piątku 12.00 – 19.00, w soboty 11:00 – 16:00,  w Domu Artysty Plastyka przy ul. Mazowieckiej 11a na III piętrze w Warszawie.


Ponad horyzontem zdarzeń – wizjonerzy malarstwa polskiego w Galerii Quantum
Krajewski - Plotka potrafi zabić!
Piotr Krajewski – Poruszenie w Galerii Quantum
Mirko w Warszawie - Mirko Dematte w Galerii Quantum
QUANTUM - otwarcie nowej galerii w Domu Artysty Plastyka w Warszawie


Patronat Medialny Art Imperium 
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.