Kobiety – z potrzeby piękna. Kamila Jarecka w galerii officyna art & design

Dodano: 2 lata temu
Redakcja poleca!

W Dzień Kobiet, 8 marca, o g. 19:00 warszawska galeria sztuki officyna art & design zaprasza na wernisaż bardzo kobiecej wystawy malarstwa łódzkiej artystki Kamili Jareckiej...

Kobiety – z potrzeby piękna. Kamila Jarecka w galerii officyna art & design 


W Dzień Kobiet, 8 marca, o godzinie 19:00 warszawska galeria sztuki officyna art & design zaprasza na wernisaż bardzo kobiecej wystawy malarstwa łódzkiej artystki Kamili Jareckiej: Kobiety – z potrzeby piękna. Wernisaż będzie miał miejsce w siedzibie galerii w Al. Jerozolimskich 107.

Kobiety – z potrzeby piękna. Kamila Jarecka officyna art & design

Na potrzeby wystawy artystka stworzyła prace inspirowane kobiecym pięknem. Pierwowzory postaci z jej obrazów to przypadkowo napotkane kobiety, które przyciągnęły uwagę autorki swoją nietuzinkowością. Obrazy zanurzone są w szarości, ale artystka rozświetla swe kompozycje delikatnymi pastelami lub czystymi barwami. Efekt końcowy jej prac przywołuje skojarzenia z kolażem albo odrapanym graffiti.
Kuratelę nad wystawą objęła Anita Wolszczak, historyk sztuki i właścicielka znanego warszawskiego Domu Aukcyjnego Art In House.
Galeria oferuje możliwość nabycia prezentowanych obrazów w trakcie wernisażu.

Galeria officyna art & design, założona w czerwcu 2015 r. przez Wojciecha Brewkę i Tomasza Skwarka, powstała z pasji do sztuki, do jej tworzenia, podziwiania i chęci dzielenia się nią z innymi. Najważniejsze cele galerii to: promocja sztuki najwyższej jakości, szeroki wachlarz wydarzeń artystycznych, przyjazna atmosfera oraz satysfakcja Klientów. Galeria zrzesza wokół siebie młodych, obiecujących artystów, a organizowane w niej wydarzenia obejmują indywidualne i zbiorowe wystawy malarstwa, fotografii, instalacji i wzornictwa użytkowego, a także warsztaty, wykłady i happeningi. Marzeniem jej twórców jest, by stała się jednym z ulubionych miejsc pasjonatów sztuki na kulturalnej mapie Warszawy. 


Patronat Medialny Art Imperium 
 
Źródło: officyna art & design
Wiadomości z tej kategorii

Promowane wydarzenia

  • Prog on Days

    Data dodania: 2017-12-06 23:39:01
    1. PROG on DAYS 2018 - 12-13 stycznia Łódź klub Magnetofon Art of Illusion Votum AnVision... Więcej

    Kategoria: Koncerty/ Recitale

    Cena: 0,00 PLN