Dzisiaj jest: 17.8.2018, imieniny: Anity, Elizy, Mirona

4 edycja konkursu fotograficznego i form video - 7LIVES of fineLIFE

Dodano: 4 lata temu Czytane: 1370

W czwartek 20 marca wystartowało kolejne zadanie konkursu fotograficznego i form video 7LIVES of fineLIFE. Tym razem organizatorzy zapraszają do zmierzenia się z tematem „Po drugiej stronie lustra”.

4 edycja konkursu fotograficznego i form video - 7LIVES of fineLIFE

4 edycja konkursu fotograficznego i form video - 7LIVES of fineLIFE

 

3. zadanie: PO DRUGIEJ STRONIE LUSTRA

 
 
W czwartek 20 marca wystartowało kolejne zadanie konkursu fotograficznego i form video 7LIVES of fineLIFE. Tym razem organizatorzy zapraszają do zmierzenia się z tematem „Po drugiej stronie lustra”.
 
Spójrzcie na świat, na otaczajacą nas przestrzeń i przedmioty z innej perspektywy.
 
Po drugiej stronie lustra Alicja odkryła nową rzeczywistość. Tam świat nie przypominał tego nam znanego. W zależności od wypitej lub nie, buteleczki magicznego napoju, zmieniała się perspektywa. A wraz z nią – całe otoczenie.
 
Temat zadania wyjaśnia członek jury,Piotr Welc:
Przez obiektyw patrzymy inaczej. Przedmioty i przestrzenie nabierają nowego wymiaru w oku soczewki. Przejdźcie na drugą stronę lustra. Włóżcie głowę do „króliczej nory” i spójrzcie na otoczenie z innej perspektywy. Nie oczekujemy portretów. Czekamy na oryginalne interpretacje waszej przestrzeni.
 
 

TRZECIE Z SZEŚCIU ZADAŃ - „PO DRUGIEJ STRONIE LUSTRA”


 Prace oceniane będą przez prestiżowe jury w składzie: Lidia Popiel, Bogusław Linda, Jacek Poremba, Piotr Welc.
 
Zwycięzca etapu otrzyma nagrody rzeczowe ufundowane przez mecenasa konkursu, firmę Hewlett Packard Polska. Wszyscy wyróżnieni powalczą także o nagrodę główną konkursu – trzyletnie stypendium na wydziale fotografii Warszawskiej Szkoły Filmowej.
 
----------------------
 
Miejscem składania prac jest zakładka „7LIVES of fineLIFE IV” na tablicy Facebook magazynu fineLIFE.pl www.facebook.com/fineLIFEpl. Dzięki temu przebieg konkursu będą mogli śledzić wszyscy uczestnicy i czytelnicy fineLIFE.
 
Najlepsze prace nadesłane w pierwszym i drugim etapie konkursu, podczas których uczestnicy zmagli się z tematami „Szał” i „Francuski łącznik”, można ogladać na łamach magazynu fineLIFE.pl.
http://finelife.pl/7lives-szal-wyniki
http://finelife.pl/7lives-francuski-lacznik-zwyciezcy
 
Konkurs jest promowany w nietypowy sposób. Obok tradycyjnych działań marketingowych w internecie zostały stworzone specjalne kartki i „znaczek pocztówkowy”. Ukaże się sześć pocztówek, nawiązujących do sześciu zadań konkursowych. Wraz ze startem trzeciego zadania prezentujemy kolejną pocztówkę.
 
Dodatkowo działania konkursowe będą promowane w kampanii internetowej dzięki współorganizatorowi konkursu – domowi mediowemu Glossy Media.
 
Fotograficzna przygoda przed Wami. Zapraszamy do udziału.
 

 
Partnerzy 4 edycji konkursu:
 

 
----------------------------------------------------------------------------------
 
Więcej informacji o konkursie na stroniewww.fineLIFE.pl, w zakładce 7LIVES.
http://finelife.pl/7lives
 
Już teraz zapisz się do newslettera fineLIFE.pl i bądź na bieżąco ze wszystkim, co dzieje się wokół konkursu.
 
 
Informacje dodatkowe:
 
fineLIFE.pl to internetowy magazyn Lidii Popiel i Piotra Welca, przygotowany z myślą
o świadomym odbiorcy, szukającym dobrej lektury i nietuzinkowych doznań estetycznych. Powstał w styczniu 2010 roku. Na stałe z magazynemwspółpracują znakomici polscy fotograficy.

Patronat Medialny Art Imperium 
Źródło: fineLIFE.pl
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.