Wydarzenia

Wydarzenie archiwalne! Wygasło dnia: 2017-04-18.

Sztuka Malowana Światłem: wernisaż wystawy Agi Pacewicz

0,00 PLN
Wyślij wiadomość. Zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Województwo: mazowieckie
Firma: Galeria Uległa
Powiat: m. Warszawa
Miejscowość: Warszawa
E-mail: pokaż adres e-mail
Strona WWW: www.galeriaulegla.pl
   
dodano: 2017.03.19
ważne do: 2017.04.18
wyświetleń: 251

Informacje dodatkowe:

Szczegóły wydarzenia:

Pierwszego dnia wiosny Galeria Uległa i Łysy Pigwin zapraszają na wystawę fotografii Agi Pacewicz do klubo-galerii Łysy Pingwin na warszawskiej Pradze.

Aga Pacewicz przygodę z fotografią zaczęła w 2010 roku. Od tego momentu sztuka malowania światłem zajęła ważne miejsce w jej życiu.

Fotografia to coś więcej, niż zdjęcia zrobione przez dobry aparat. To pokora wobec otaczającego świata. Rozmowy z ludźmi. Inne postrzeganie codziennego życia. Poznawanie niezwykłych miejsc i historii. Przełamywanie własnych barier i lęków. Nauka pewności siebie- jak mówi autorka.

Aga Pacewicz na swoim koncie ma nagrody w konkursach fotograficznych. Zdjęcia fotografki, można było również zobaczyć m.in. na wystawie w Centrum Praskim "Koneser" podczas eventu "Strefa Konesera".

Łysy Pingwin, klubo-galeria, w której będzie można oglądać wystawę Agi Pacewicz, to miejsce niezwykłe. Regularnie odbywają się tu wystawy, projekcje filmowe, spotkania literackie, a także koncerty. Napijecie się tu doskonałych piw rzemieślniczych i doświadczycie wyjątkowego klimatu, który tworzą wyjątkowy ludzie :)

Zapraszamy! :)

21 marca 2017 r. (wtorek) godz. 20.00
Łysy Pingwin, ul. Ząbkowska 11, Warszawa
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Pozostała ilość znaków:

Polecane

Reklama