Wydarzenia

Wydarzenie archiwalne! Wygasło dnia: 2017-10-23.

Kabaret Weźrzesz - 15 zeta dla Kabareta

15,00 PLN
Wyślij wiadomość. Zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Województwo: śląskie
Firma: bytomskie centrum kultury
Powiat: m. Bytom
Miejscowość: Bytom
Ulica: pl. karin stanek
E-mail: pokaż adres e-mail
Strona WWW: http://www.becek.pl/program/page,3/event,761,kabaret_wezrzesz__15_zeta_dla_kabareta
   
dodano: 2017.07.25
ważne do: 2017.10.23
wyświetleń: 240

Informacje dodatkowe:

Szczegóły wydarzenia:

27 października 2017 (piątek)
Miejsce:AKWARIUM
Godzina rozpoczęcia:19:00
  • Bilet:
  • normalny -15 zł
„15 zeta dla Kabareta” to jak można się domyślać kontynuacja projektu „10 zeta dla Kabareta” podczas którego prezentowane są młode kabarety z całej Polski. Młode, ale z rozmachem stawiające pierwsze kroki na ścieżce kariery - wydeptując sobie wiele ważnych nagród na ogólnopolskich przeglądach kabaretowych. Każdy z zaproszonych zespołów prezentuje inny rodzaj humoru i inne spojrzenie na kabaret. Oprócz bardziej tradycyjnych form kabaretowych, prezentujemy mniej popularne na naszej scenie formy kabaretowe, jak stand-up i improwizacja. Celem projektu jest pokazanie, że „polski potencjał kabaretowy” jest niezmierzony!
W październiku wystąpi Kabaret Weźrzesz

Kabaret Weźrzesz to jedna z najprężniej rozwijających się grup kabaretowych młodego pokolenia. Nagrodzeni na najbardziej priorytetowych festiwalach i przeglądach kabaretowych takich jak: Lidzbarskie Wieczory Humoru i Satyry (Nagroda Publiczności), Rybnicka Jesień Kabaretowa( zwycięstwo w Małym Ryjku), Zostań Gwiazdą Kabaretu (Grand Prix i Nagroda Publiczności), Przewałka (Grand Prix), Finaliści Paki oraz zdobywcy wielu innych nagród. Coraz częściej zapraszani do kabaretowych programów telewizyjnych. Mogliśmy ich zobaczyć w programie Stand Up Zabij mnie Śmiechem, Ryjek, Sabat Czarownic, Kabaretowe Wakacje z Duchami, Świętokrzyska Gala Kabaretowa, Płocka Noc Kabaretowa, Dzięki Bogu Już Weekend czy Kabaret na Żywo. Grupa prezentuje skecze bardzo różnorodne. Od relacji damsko-męskich przez policjantów, złodziei, dziwnych biur, instytucji aż do kompletnie odchylonego od normy Człowieka Pampersa. Całość owiana inteligentnym żartem z mocnymi pointami.
Kabaret Weźrzesz tworzą:
Jarosław Pająk- lider, założyciel, autor, aktor i wiele innych kończących się na er, or i el itp. Wie wszystko, ale jak chcesz się czegoś dowiedzieć, to najlepiej zapytaj Kasie.
Anetka Kwapisz- w odróżnieniu od Jarka jest kobietą. Aktorka, współautorka skeczów, lubi dzieci i dziczyznę. W kabarecie zazwyczaj gra role kobiece.
Kasia Pająk- tourmanager, dżingiel finger, facebook maker, instaloader i nadworny grafik kabaretu. Mówi, że umie śpiewać. W trudnych chwilach mówi "Wszystko będzie dobrze" po czym mdleje.

http://www.wezrzesz.pl
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Pozostała ilość znaków:

Polecane

Reklama