Wydarzenia

Wydarzenie archiwalne! Wygasło dnia: 2017-04-09.

V wieczór kabaretowy XV Festiwalu ZGK - KABARET SKECZÓW MĘCZĄCYCH

50,00 PLN
Wyślij wiadomość. Zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Województwo: wielkopolskie
Firma: Teatr Muzyczny
Powiat: m. Poznań
Miejscowość: Poznań
Kod pocztowy: 61-894
Ulica: ul. Niezłomnych 1E
E-mail: pokaż adres e-mail
Telefon: pokaż telefon
Strona WWW: http://www.teatr-muzyczny.poznan.pl/
   
dodano: 2017.03.10
ważne do: 2017.04.09
wyświetleń: 199

Informacje dodatkowe:

Szczegóły wydarzenia:

09 kwietnia 2017 r. godzina 18:00, Teatr Muzyczny w Poznaniu, ul. Niezłomnych 1E.
W konkursie kabarety TRZECIA STRONA MEDALU i ZALOTKA.
Gość wieczoru KABART SKECZÓW MĘCZĄCYCH w programie „Pod prądem”
Prowadzenie kabaret CZESUAF
Bilety do nabycia w kasach Teatru Muzycznego w Poznaniu, CIM, przez Internet: https://www.kabaretowebilety.pl/buyticket/v-eliminacja-xv-festiwalu-zostan-gwiazda-kabaretu/3631/3708 oraz https://www.bilety24.pl/kup-bilet-na-v-eliminacja-xv-festiwal-zgk-kabaret-skeczow-meczacych-zalotka-trzecia-strona-medalu-29732?id=147157

Kabaret TRZECIA STRONA MEDALU powstał w 2011 roku na uczelni PWSW w Przemyślu. Jednak wszystko zaczęło się kilka lat wcześniej w szkole średniej, gdzie przygotowywali pierwsze skecze na szkolny konkurs, a później na zlecenie pani dyrektor. Gdy znaleźli się na tej samej uczelni, doprowadzili do pierwszego występu. Czterech facetów i jedna gitara. Bawią, uczą, a gitarzysta dobrze śpiewa. W 2016 r. byli półfinalistami PAKI.

Kabaret ZALOTKA to żeńska grupa kabaretowa powstała w Zielonej Górze. Tworzą ją trzy dziewczyny: Dominika Najdek, Anna Wolińska, Sylwia Leszczyńska. Ich skecze to wynik wnikliwej obserwacji rzeczywistości kobiecym okiem. W 2016 r. grupa dostała się do półfinałów PAKI.

Kabaret Skeczów Męczących
Po niezwykle udanym roku 2015 Kabaret Skeczów Męczących wraca "Pod prądem". Wraca ze zdwojoną kabaretową mocą. W najnowszym spektaklu nie zabraknie niczego, z czego zna i ceni ich każdy kabaretowy widz w kraju. Będą megawaty energii płynącej ze sceny, będą uwielbiane przez publiczność, nietuzinkowe postacie, grane przez Jarosława Sadzę, a przede wszystkim nowe, nie emitowane w tv skecze.
To największa dotychczasowa produkcja kabaretu. Pod prądem ma być też trochę pod prąd, nie zabraknie więc odważnych treści i elektryzujących tekstów, które zbudują potrzebne napięcie. Podłącz się do nas i daj się zabrać w kabaretową podróż po polskich absurdach, które KSM tak wyraziście ukazuje w swojej twórczości. Kiedy myślisz, że już nic cię nie zaskoczy, my włączamy drugą taryfę i ile elektrownia dała. A na bis, Herbatka z prądem, kabaretowy przebój 2015 roku - „Chrzciny" w wersji jakiej jeszcze nie widziałeś.
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Pozostała ilość znaków:

Polecane

Reklama