Wydarzenia

Wydarzenie archiwalne! Wygasło dnia: 2017-08-13.

FESTIWAL GWIEŹDZISTEGO NIEBA / czerwiec-sierpień

0,00 PLN
Wyślij wiadomość. Zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Województwo: lubelskie
Firma: Muzeum Nadwiślańskie w Kazimierzu Dolnym
Powiat: puławski
Miejscowość: Kazimierz Dolny
Kod pocztowy: 24-120
Ulica: Rynek 19
E-mail: pokaż adres e-mail
Telefon: pokaż telefon
Strona WWW: www.mnkd.pl
   
dodano: 2017.06.14
ważne do: 2017.08.13
wyświetleń: 178

Informacje dodatkowe:

Szczegóły wydarzenia:

Muzeum Nadwiślańskie zaprasza do Oddziału Zamek w Janowcu na wakacyjny Festiwal Gwieździstego Nieba, czyli warsztaty fotografii nocnego bieboskłonu prowadzaone przez Kamilę Mazurkiewicz-Osiak. Nocne polowania z aparatem odbywać będą się od 24 czerwca do 12 sierpnia br.
Kamila Mazurkiewicz-Osiak, uznana artystka wykonująca zdjęcia astronomiczne oraz fotografie zjawisk przyrodniczych, poprowadzi cykl wakacyjnych warsztatów fotograficznych składających się naFestiwal Gwieździstego Nieba. Wszystkich chętnych zapraszamy serdeczniedo Oddziału Zamek w Janowcu w terminach:24 czerwca, 7i21 lipca, 4 sierpniai11-12 sierpnia(Perseidy). Zajęcia rozpoczynać będą się o godz. 20:00, a kończyć o północy. Pierwsza część, odbywajająca się na terenie parku zamkowego, poświęcona będzie opanowaniu podstaw fotografii. Druga część warsztatów, mająca miejsce na dziedzińcu i krużgankach zamkowych, poświęcona będzie fotografii zaawansowanej. Uczestnicy spotkań dowiedzą się jak wykonywać zdjęcia poklatkowe (timelapse), nauczą się obserować nocne niebo, a nawet liczyć meteory...
Każdy z uczestników warsztatów potrzebuje dobrego nastawienia i humoru, wygodnej poduszki i śpiwora, aparatu fotograficznego, najlepiej lustrzanki, mile widziany jest również staty i wężyk spustowy (pilot). Uczestników obowiązują wcześniejsze zapisy, które prosimy kierować na adres mailowy: danuta.olesiuk@mnkd.pl. W przypadku braku dobrej pogody spotkania będą przekładane na najbliższe dogodne terminy. Udział w warsztatach jest bezpłatny, zapraszamy!
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Pozostała ilość znaków:

Polecane

Reklama