Wydarzenia

Wydarzenie archiwalne! Wygasło dnia: 2017-10-19.

FAM - 2. Forum Aplikacji i Gier Mobilnych / Remiksuj, Warszawo!

0,00 PLN
Wyślij wiadomość. Zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Województwo: mazowieckie
Firma: Fundacja Culture Shock
Powiat: m. Warszawa
Miejscowość: Warszawa
Ulica: Bracka
E-mail: pokaż adres e-mail
Telefon: pokaż telefon
Strona WWW: www.fam.cultureshock.pl
   
dodano: 2017.10.05
ważne do: 2017.10.19
wyświetleń: 117

Informacje dodatkowe:

Szczegóły wydarzenia:

Czym jest remiks? Jak twórczo korzystać z otwartych zasobów? Dlaczego warto tworzyć z pomocą bezpłatnych aplikacji mobilnych? Do czego w szkole może przydać się wirtualna i rozszerzona rzeczywistość?

O tym 15 października podczas 2 edycji FAM - Forum Aplikacji i Gier Mobilnych w przyjaznej przestrzeniMarzyciele i Rzemieślnicyw Warszawie!

W trakcie FAM pokażemy jak przetwarzać otwarte zasoby na smartfonie. Zaprezentujemy angażujące i pożyteczne aplikacje mobilne, powiemy, jak wykorzystać je w animacji kultury i edukacji, w domu, w pracy i w szkole. Zaprezentujemy najciekawsze przykłady remiksu i reuse, inspiracje i materiały na wolnych licencjach. Przewidzieliśmy upominki, nagrody w konkursach i moc atrakcji!

Na FAM zapraszamy wszystkich, którzy poszukują inspiracji i praktycznych rozwiązań jak technologie mobilne mogą ułatwić dostęp do kultury, a szczególnie: nauczycieli, edukatorów, animatorów, przedstawicieli instytucji, rodziców i dzieci.

FAM jest także przestrzenią dla środowisk skupiających artystów, programistów i projektantów tworzących rozwiązania dla dobra wspólnego oraz dla wszystkich osób, które pasjonują się historią i kulturą naszego miasta.

Do zobaczenia 15 października!

Pełny program wydarzenia:
http://www.fam.cultureshock.pl
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Pozostała ilość znaków:

Polecane

Reklama