Wydarzenia

Wydarzenie archiwalne! Wygasło dnia: 2017-12-17.

Śpiewy i Tradycje Bożonarodzeniowe

35,00 PLN
Wyślij wiadomość. Zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Województwo: śląskie
Firma: Filharmonia Częstochowska
Powiat: m. Częstochowa
Miejscowość: Częstochowa
Kod pocztowy: 42-200
Ulica: Wilsona 16
E-mail: pokaż adres e-mail
Telefon: pokaż telefon
Strona WWW: www.filharmonia.com.pl
   
dodano: 2017.12.03
ważne do: 2017.12.17
wyświetleń: 195

Informacje dodatkowe:

Szczegóły wydarzenia:

Śpiewy i Tradycje Bożonarodzeniowe z całego świata w pierwszym w tym sezonie Czwartkowym Wieczorze z Chórem Filharmonii Częstochowskiej Collegium Cantorum.
W każdym zakątku świata Święta to wyjątkowy, rodzinny czas przepełniony miłością i niezwykłą magią. Wszędzie jednak obchodzone są nieco inaczej, z własnymi wyjątkowymi tradycjami i niezwykłymi kolędami i śpiewami. Chór Filharmonii Częstochowskiej Collegium Cantorum przybliży swojej publiczności wyjątkowe kolędy, pieśni i piosenki świąteczne, które zaskarbiły sobie miejsce w sercach ludzi na całym świecie. "Śpiewy i tradycje bożonarodzeniowe" to przepiękne utwory w doskonałych aranżacjach a cappella - będzie klasycznie, jazzowo, rozrywkowo, kolędowo, ale przede wszystkim bardzo, bardzo świątecznie!
W programie m.in. najpiękniejsze piosenki świąteczne (Let it Snow, The Most Wonderful Time of the Year), pieśni świąteczne z całego świata (Le Peregrinacion) czy kolędy polskie (Bóg się rodzi, Mizerna Cicha)
Poczujmy magię świąt razem podczas kameralnego Czwartkowego Wieczoru z Chórem 14 grudnia 2017 o godz. 19:00 na sali koncertowej Filharmonii Częstochowskiej!
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Pozostała ilość znaków:

Polecane

Reklama