Wydarzenia

Koncerty Ani Wyszkoni ,,Kolędy Wielkie" w Dąbrowie Górniczej

90,00 PLN

Podziel się:

Wyślij wiadomość. Zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Województwo: śląskie
Firma: Muzyczny Teatr Śmiechu
Powiat: m. Bielsko-Biała
Miejscowość: Dąbrowa Górnicza
Kod pocztowy: 41-300
Ulica: plac Wolności 1
E-mail: pokaż adres e-mail
   
dodano: 2017.09.20
ważne do: 2017.12.19
wyświetleń: 162

Informacje dodatkowe:

Szczegóły wydarzenia:

Anna Wyszkoni ,,Kolędy Wielkie”
W 2015 roku ukazał się album Anny Wyszkoni pt. „Kolędy Wielkie”. W świątecznym repertuarze artystki, wśród tradycyjnych polskich kolęd, jak „Dzisiaj w Betlejem”, „Jezus malusieńki”, „Cicha noc”, „Bóg się rodzi” czy „Lulajże, Jezuniu”, znalazła się jedna nieznana do tej pory, staropolska pastorałka „Wielkie nieba”, a także zachowane w świątecznym klimacie piosenki „Od nieba do nieba” i “Mój anioł”, które oddają magię i piękno Świąt Bożego Narodzenia, choć dotykają tematów i problemów bardziej uniwersalnych.
Świąteczne koncerty Anny Wyszkoni są eleganckie i pełne świątecznej magii. W programie prócz kolęd i pastorałek znalazło się kilka utworów z jej autorskiego repertuaru, m.in. „Wiem, że jesteś tam” i „W całość ułożysz mnie”. Artystce towarzyszy zespół doświadczonych muzyków na czele z jednym z najbardziej znanych polskich gitarzystów, Markiem Raduli.
Anna Wyszkoni to jedna z najbardziej lubianych i charyzmatycznych wokalistek na polskiej scenie muzycznej. Ma na swoim koncie imponującą ilość przebojów, nagród i wyróżnień oraz blisko pół miliona sprzedanych płyt. Obie solowe płyty Ani, „Pan i pani” i „Życie jest w porządku”, uzyskały status podwójnie platynowych! W 2016 roku Anna Wyszkoni świętowała 20-lecie działalności artystycznej. W marcu 2017 roku ukazała się kolejna premierowa płyta artystki pt. "Jestem tu nowa". Pochodzą z niej takie hity, jak „Oszukać los” i „Nie chcę cię obchodzić”, który został przebojem lata 2017 RMF FM i Polsatu.

9.12.2017(sobota) godz.19:30
Pałac Kultury Zagłębia w Dąbrowie Górniczej
Plac Wolności 1
Bilety do nabycia w kasie Pałacu Kultury Zagłębia pod nr tel. 32733 88 01
Bilety grupowe: tel. 794759447 mail. teatrsmiechu.bilety@impresariat.eu
Sprzedaż internetowa: palac.art.pl , kupbilecik.pl. http://tinyurl.com/yanbxrjl, biletyna.pl. http://tinyurl.com/ybak2jkt
Bilety w cenie: 75zł, 90zł, 100zł.
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Pozostała ilość znaków:

Polecane

Reklama