Wydarzenia

Wydarzenie archiwalne! Wygasło dnia: 2017-10-07.

22.10.2017 - RAY WILSON

90,00 PLN
Wyślij wiadomość. Zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Województwo: łódzkie
Firma: Miejski Dom Kultury w Radomsku
Powiat: radomszczański
Miejscowość: Radomsko
Kod pocztowy: 97-500
Ulica: Brzeźnicka, 5
E-mail: pokaż adres e-mail
Strona WWW: www.mdkradomsko.pl
   
dodano: 2017.09.07
ważne do: 2017.10.07
wyświetleń: 102

Informacje dodatkowe:

Szczegóły wydarzenia:

Ray Wilson - były wokalista GENESIS zaprezentuje podczas koncertu zarówno największe przeboje tej legendarnej grupy jak i autorski materiał, w tym kompozycje ze swoich najnowszych albumów.
Rok 2016 był dla Raya Wilsona bardzo owocny, na rynku pojawiły się aż dwa nowe albumy artysty- akustyczny “Song for a friend” oraz “Makes me think of home” o brzmieniu bardziej elektrycznym. Albumy spotkały się z bardzo dobrym przyjęciem na rynku polskim. Podczas koncertu nie zabraknie solowej twórczości Szkota, ale przede wszystkim wielkich przebojów jak np. "Another day in paradise”, “Mama”, “Land of confusion”, “Follow you follow me” czy “Congo”
Ray Wilson został wyróżniony przez „Classic Rock Magazine“ jako jeden z najwybitniejszych wokalistów z Wielkiej Brytanii, kompozytor, autor tekstów, ceniony zwłaszcza za sceniczną charyzmę i zawsze wysoką formę koncertową. Swoją klasę potwierdził współpracą z zespołem Genesis, kiedy to w 1996 roku zastąpił w roli wokalisty Phila Collinsa. Wcześniej, w 1994 roku, debiutujący zespół Stiltskin z Rayem w składzie stworzył niezapomniany utwór "Inside", który podbił listy przebojów, w tym był numerem 1 w UK. Szkocki wokalista współpracował także z takimi artystami jak Armin Van Buuren, RPWL czy Scorpions.
22.10.2017
godz. 18.00
sala widowiskowa MDK

bilety:
przedsprzedaż: 80 zł - parter, 70 zł - balkon
w dniu koncertu: 90 zł - parter, 80 zł - balkon
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Pozostała ilość znaków:

Polecane

Reklama