Wydarzenia

Wydarzenie archiwalne! Wygasło dnia: 2017-06-09.

Koncert Alicji Majewskiej i Włodzimierza Korcza w Jeleniej Górze

0,00 PLN
Wyślij wiadomość. Zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Województwo: dolnośląskie
Firma: Muzyczny Teatr Śmiechu
Powiat: m. Jelenia Góra
Miejscowość: Jelenia Góra
E-mail: pokaż adres e-mail
   
dodano: 2017.04.10
ważne do: 2017.06.09
wyświetleń: 237

Informacje dodatkowe:

Szczegóły wydarzenia:

Alicja Majewska, jeden z najpiękniejszych głosów polskiej piosenki, po dziewiętnastu latach przerwy wydaje płytę z premierowymi utworami, zatytułowaną: „Wszystko może się stać”. Dlaczego wcześniej się na to nie zdecydowała? Ma duży repertuar, więc koncertowała, śpiewała swoje przeboje, oratoria i muzykę sakralną, odnosiła wielkie sukcesy na festiwalach opolskich w koncertach wspomnieniowych. Te ostatnie sprawiły, że fani zaczęli domagać się nowych piosenek, zwłaszcza, że artystka, mimo upływu lat jest w coraz lepszej formie wokalnej.
I oto są nowe piosenki Majewskiej! To płyta, która wzrusza, bawi, a czasami wręcz skłania do zastanowienia się nad życiem. Ale nie bójmy się tego, jeśli piosenki skłaniają do myślenia, a nie ma w nich taniej dydaktyki, to wspaniale. Alicja Majewska od swego solowego debiutu - piosenka „Bywają takie dni” z tekstem Ireneusza Iredyńskiego - zawsze śpiewała „o czymś”. I od prawie zawsze współpracowała z Włodzimierzem Korczem, znakomitym pianistą, który towarzyszy jej na koncertach. I kompozytorem jej największych przebojów. Tak jest i tym razem, napisał dla niej, na tę płytę, wszystkie piosenki. Jego melodyjna i emocjonalna muzyka doskonale współgra z tekstami, które stworzyli wybitni autorzy, poeci i satyrycy, m.in. : Marek Groński, Jacek Cygan, Artur Andrus, Andrzej Sikorowski.
Powstały piękne i mądre piosenki. Czy któraś z nich zostanie hitem na miarę utworu „Jeszcze się tam żagiel bieli”, który jest znakiem firmowym Alicji Majewskiej? Tego nie wiemy, ale moc jest. Moc liryczno-dramatycznej Majewskiej, mądrego słowa i pięknej muzyki Korcza.
15.05.2017 (poniedziałek)
godz. 19.30
Teatr im. Cypriana Kamila Norwida

w Jeleniej Górze al. Wojska Polskiego 38
Bilety do nabycia w kasie teatru tel. 75642 81 20
Bilety grupowe: tel. 794 759447
mail. teatrsmiechu.bilety@impresariat.eu
Sprzedaż internetowa: http://www.teatrsmiechu.pl , http://www.kupbilecik.pl
Bilety w cenie: 85,- 70,- 50,-
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Pozostała ilość znaków:

Polecane

Reklama