Wydarzenia

Wydarzenie archiwalne! Wygasło dnia: 2017-10-18.

18.10.2017, Muzeum Narodowe W Warszawie - XIII AUKCJA CHARYTATYWNA

0,00 PLN
Wyślij wiadomość. Zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Województwo: mazowieckie
Firma: Fundacja Psychoonkologii i Promocji Zdrowia „Ogród Nadziei”
Powiat: m. Warszawa
Miejscowość: Warszawa
Kod pocztowy: 00-495
Ulica: Aleje Jerozolimskie 3
E-mail: pokaż adres e-mail
Telefon: pokaż telefon
Strona WWW: http://www.ogrodnadziei.org.pl/biezaca-aukcja/
   
dodano: 2017.10.04
ważne do: 2017.10.18
wyświetleń: 66

Informacje dodatkowe:

Szczegóły wydarzenia:

18 października, po raz trzynasty przestrzeń Muzeum Narodowego wypełni kilkadziesiąt obrazów, które będą gościły w jego murach tylko kilka dni – a wszystko z okazji Aukcji Charytatywnej ziarno SZTUKI – ogród NADZIEI.

Organizatorem wydarzenia jestFundacja Psychoonkologii i Promocji Zdrowia „Ogród Nadziei”, dlatego też dochód z licytacji zostanie przekazany na organizację i realizację Integralnego Programu Zdrowienia osób chorych na nowotwory i ich bliskich. Pomoc fundacji opiera się nie tylko na fizycznym aspekcie walki z chorobą; zapewnia również wsparcie dla duszy i umysłu, odgrywającego ogromną rolę w pokonaniu przeciwności losu.

W tym roku aukcja prezentuje wyjątkowo wysoki poziom. Pracy nad artystyczną stroną wydarzenia podjął sięDom Aukcyjny Art in House. Jego założycielka – Anita Wolszczak-Karasiewicz, z wielką starannością dokonała doboru artystów oraz ich dzieł przeznaczonych na licytację. Katalog aukcyjny zaprezentuje kilkudziesięciu polskich twórców o ugruntowanej pozycji na rynku. Podczas licytacji pojawią się między innymi prace:Karola Bąka– artysty lokującego kobiecość w świecie nierzeczywistym;Ewy Kuryluk– wybitnej malarki, rysowniczki, eseistki, historyk sztuki;Eugeniusza Gerlacha– twórcy czerpiącego z XX-wiecznych ruchów awangardowychJacka Lipowczana– snującego emblematyczną opowieść o rzeczywistości, w której żyjemy;Rafała Olbińskiego– legendy polskiego plakatu;Leszka Sokoła– surrealisty, który pozwala nam zapomnieć o dorosłości;Janiny Wierusz-Kowalskiej–artystki prezentującej abstrakcyjne, geometryczne przestrzenie;Aliny Sibery– malarki akcentującej kobiecą stronę estetyki;Joanny Sarapatyi wielu innych.

Katalog aukcyjnybędzie dostępny na stronie internetowej Fundacjiwww.ogrodnadziei.org.pl
oraz na portalu Artinfo.

W czasie pokazu przedaukcyjnegodzieła przeznaczone na licytację można będzie obejrzeć na żywo. Czas trwania wystawy to 17 - 18 października, godz. 10.00 -18.00.

Licytacja możliwa będzie nie tylko osobiście, ale również telefonicznie oraz online. Złożenie oferty kupna zapewni portal Artinfo, zaś licytacja internetowa zostanie przeprowadzona na żywo, za pośrednictwem platformy OneBid. Zlecenia telefoniczne lub do określonej kwoty przyjmuje kurator wystawy, Anita Wolszczak-Karasiewicz pod numerem telefonu510 211 410bądź drogą mailową:anita_wolszczak@artinhouse.pl

XIII Aukcja Charytatywna ziarno SZTUKI – ogród NADZIEI – 18 października, godz. 18.00,
Muzeum Narodowe w Warszawie, Al. Jerozolimskie 3 – Zapraszamy!
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Pozostała ilość znaków:

Polecane

Reklama