Wydarzenia

Wydarzenie archiwalne! Wygasło dnia: 2017-10-16.

Festiwal Beztroska 2 edycja we Wrocławiu

0,00 PLN
Wyślij wiadomość. Zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Województwo: dolnośląskie
Firma: Yogis
Powiat: m. Wrocław
Miejscowość: Wrocław
Kod pocztowy: 50-544
Ulica: Hubska 44
E-mail: pokaż adres e-mail
Strona WWW: beztroska.pl
   
dodano: 2017.10.02
ważne do: 2017.10.16
wyświetleń: 92

Informacje dodatkowe:

Szczegóły wydarzenia:

Najbardziej BEZTROSKI festiwal zaprasza Was po raz kolejny - 14 i 15 października 2017, do Browaru Mieszczańskiego we Wrocławiu.

Chcemy, abyście w czasie festiwalu byli beztroscy jak dzieci, a jednocześnie zapraszamy do ważnej podróży w głąb siebie. Niech więc nie zwiedzie Was ta beztroska nazwa.

Poznajcie ponadczasowe praktyki jak Joga, świadome oddychanie, medytacja Kirtan, mądrość Ajurwedy. Doświadczcie głębi medytacji, lekkości relaksu i odwiecznej wiedzy, którą można bezpośrednio wykorzystać w swoim codziennym życiu.
Niech ponownie we Wrocławiu na całe dwa dni zapanuje prawdziwie kreatywna i ożywcza atmosfera.
Dodatkowo, tak jak co roku, mamy dla Was coś specjalnego. Tym razem będzie to pokaz filmu “Kim jestem? Podróż w kierunku samopoznania” oraz spotkanie z jego autorami - Waldemarem i Małgorzatą Karlsson-Kociuba.
W programie:
W Sferze Harmonii Ruchu możecie złapać wewnętrzną równowagę na różnorodnych zajęciach jogi, świadomego oddychania, gimnastyki dla mózgu,Chi kung.
Zajęcia RelaksacjiJoga nidraodbywać się będą w Komnacie Głębokiego Wyciszenia. Tutaj doświadczycie spokoju od natłoku myśli, emocji, negatywnych doznań.
Głośno i dynamicznie będzie w Manufakturze Dźwięków Jogi.
Quchnia to nic innego, jak warsztaty zdrowego wege gotowania, w tym takie hity jak “Proste, zdrowe, ekspresowe”, ale także coś dla miłośników chwastów, kuchni RAW, azjatyckiej, indyjskiej, a nawet deserów i superfoods.
Zajęcia w Warsztatowni artystycznej to moc radości z plecenia wianków, malowania ciała wzorami mehendi, wykonywania unikalnych makijaży kwiatowych i innych kreatywnych aktywności.
W Klubie dyskusyjnym znajdziecie interesujące tematy, jak Ajurweda, Mindfulness, Chińskie sposoby na długowieczność, Warsztaty redukcji stresu, Aromaterapia, Decluttering.
W sobotni wieczór rozbrzmiewać będzie dobra muzyka, dzięki koncertom zespołów Atmasfera, Adsu i The Frozen Heart (Norwegia).
Strefa zdrowego jedzenia serwować będzie posiłki kuchni roślinnej. W Strefie wystawców zaopatrzyć się będzie można w akcesoria do jogi oraz hity i nowości z rynku EKO żywności i kosmetyków.
W czasie trwania Festiwalu działać będzie specjalna przestrzeń dla dzieci, zapewniająca pociechom zajęcia artystyczne, kreatywne i ruchowe.
Oprócz tego nie przegapcie Gry Terenowej i konkursów z nagrodami!
Unikalna scenografia autorstwa Marii Margas w poprzedniej edycji była pod znakiemUpcyclingu, czyli „coś z niczego”. Drugie życie przedmiotów rozkwitło w niezapomnianą, bajkową scenerię. W tym roku również nie zawiedziemy Was - będzie królował lekki eko design.
Muzyka, sztuka, joga, dobre jedzenie - spotkajmy się ponownie na drugiej edycji Beztroska Festiwalu w industrialnym wnętrzu Browaru Mieszczańskiego we Wrocławiu.
Zapraszamy Was serdecznie!
Data: 14-15 października 2017
Program:http://www.beztroskafestiwal.pl/program
Uwaga! Program na oba festiwalowe dni jest taki sam (za wyjątkiem Quchni).
Godzina rozpoczęcia: 10:00
Miejsce: Browar Mieszczański,ul. Hubska 44-48, Wrocław
Wejściówka: Impreza niebiletowana
Organizator: Stowarzyszenie MAYE Music Art Yoga Eco
WWW:beztroskafestiwal.pl
Facebook: Beztroska Festiwal II. Edycja

Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Pozostała ilość znaków:

Polecane

Reklama